Atgriezties pie raksta

Ogres Amatniecības vidusskolas audzēkņu zināšanas ir labas

Ogres Amatniecības vidusskolā notika interjera dizaina, reklāmas dizaina, lietišķās mākslas izglītības programmu audzēkņu diplomdarbu aizstāvēšana, kurā piedalījās arī  darba devēji. Kvalifikācijas eksāmenu komisija un darba devēji atzinuši, ka audzēkņiem ir ļoti labi sasniegumi gan teorētiskajās zināšanās, gan praktiskajā darbā, veidojot tērpu kolekcijas, noformējot interjeru un izpildot klientu pasūtījumus.

Šogad Ogres Amatniecības vidusskolu absolvējuši 97 audzēkņi, tai skaitā arī maizes un miltu, konditorejas izstrādājumu ražotāji un reklāmas pakalpojumu komercdarbinieki.

Ogres Amatniecības vidusskolas uzņemšanas komisijas strādā katru darba dienu no pulksten 9.00 līdz 15.00, bet uzņemšana notiks 15. jūlijā. Sīkāku informāciju par izglītības programmām varat gūt pievienotajā pielikumā.

Mirkļus no aizstāvēšanas un skolas telpām fiksējis Ogrenet fotogrāfs - varat apskatīt fotogalerijā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/ogre/izglitiba/7346

2008. gada 4. jūlijā, 15:03, Jauniešiem
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet